İçeriğe git

Resim

5 Yeni Event ve Harita [DÜNYA'DA İLK]


  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 GMTreasur3

GMTreasur3

    Elit Oyuncu

  • GameMaster
  • 87 İleti
  • LocationTürkiye

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2019 - 10:32 ÖS

5 Yepyeni Event ve Harita!

 

 

KOBA:

Dünya’da ilk defa bir KO server bir moba versiyonu ile yayına giriyor! Event zamanları geldiğinde dilediğiniz eventi seçip oylama yaparken KOBA eventini denemeyide unutmayınız! Üstelik kazanan ve katılan herkesi sürpriz hediyeler bekliyor! Bu haritada 8vs8 karşılaşma yapacaksınız. Üç ayrı yol (middle, top lane ve bot lane) ve iki ayrı Jungle (orman)’dan oluşmaktadır. Harita süresi toplamda 1 saattir. 1 saatten önce kazanmak için mutlaka karşı tarafın karargahını yıkmalısınız!  Ancak önünüze minionlar ve kule engelleri çıkacaktır. Eğer 1 saat süre içerisinde iki party de birbirinin karargahlarını yıkamaz ise en çok kill sayısına ulaşan parti kazanacaktır! Onları yenebilecek misiniz? Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

JVWbrB.jpg

 

TWO WAYS:

KOBA’nın bir benzeri olan bu haritada sadece iki ayrı yol bulunmaktadır. 8vs8 olarak karşılacağınız bu haritada minionlar bulunmamaktadır. Kurallar KOBA ile birebir aynıdır. Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

00rJjW.jpg

TUNNEL:

KOBA’nın bir benzeri olan bu haritada sadece bir yol bulunmaktadır. 8vs8 olarak karşılacağınız bu haritada minionlar bulunmamaktadır. Kurallar KOBA ile birebir aynıdır. Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

5Nq6rq.jpg

ICEWORLD:

Biraz da geçmiş günlerimizi hatırlayalım. Hani şu Dünya çapında FPS alanında adeta çığır açmış bir oyun vardı hatırladınız mı? Evet CS’den bahsediyoruz. Çoğu insanın severek oynadığı harita olan Iceworld’u serverımıza aktardık! Iceworld’de 36 kişi arasında ayakta kalabilecek misin? Bu bir DeathMatch olacaktır. Deathmatch sırasında 3 kere ölen kişi maalesef haritaya veda edecektir. En sona kalabilecek misin? Üstelik ilk 5 sıraya büyük ödüller ve katılan herkese telafi ödüllerimiz mevcuttur! Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

Ora4n5.jpg

Cave Of HELL:

Derinlere inmeye, ateşli ve büyük mağaralara, karşı konulması oldukça zor canavarlar ile karşılaşmaya hazır mısınız? Bu canavarlar sizlere çok güzel ödüller dağıtacaktır! Karşılaşmanın CZ ortamı ve kurallarının birebir aynı olduğu, toplamda 1 saat süren bu mükemmel Event sayesinde zevkin doruklarına varacaksınız! Bir saat içerisinde en çok kill sayısına ulaşan, evente katılıp kazanan IRK’a KC ödülü verilecektir!

AOGrQX.jpg

 

DİKKAT KONU GÜNCELLENECEKTİR. ÖN YAZIDIR


logo.png

Knight Area GM Takımı

| Web: KnightArea.NET | Forum: KnightArea.ORG |

| Facebook | Instagram | Youtube |

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı