İçeriğe git

Resim

Otomatik KC'sine VS Sistemi Tanıtımı (Challenge) [DÜNYA'DA İLK]


  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 GMTreasur3

GMTreasur3

    Elit Oyuncu

  • GameMaster
  • 83 İleti
  • LocationTürkiye

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2019 - 10:29 ÖS

Değerli Knight Area Oyuncuları,
 
Oyuncuların bir çoğunun en çok istediği özellik olan KC'sine otomatik VS sistemini tanıtmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Öyle ki artık oyuncuların gelişmeyen oyun sisteminden kaynaklı maalesef oyunu bırakma noktasına geldiğini ve hatta oyunu bıraktığını üzülerek duyuyoruz. Ancak Knight AREA sizlere müthiş bir sistem ile geliyor!
 
Bu mod ile oyun içerisinde dilediğiniz zaman KC’sine iddaaya girebilir ve rakibinizle otomatik karşılaşabilirsiniz! Üstelik sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde! Örnek vermek gerekir ise VS’nin hangi altı haritadan birinde olacağı, kaç round olacağı, round süresi, kill count, ne kadar KC ortaya koyulacağı gibi seçenekler mevcuttur. Knight AREA sizlere özel bu sistem için yepyeni altı harita tasarlamıştır. Sistem son derece güvenilir ve stabildir. Yapmanız gereken tek şey rakibinizin üstüne sağ tıklayıp “Challenge” butonuna basmak! 
 
Karşı tarafa gidecek olan teklif kabul edilir ise sistem sizi otomatik olarak VS alanına ışınlayacaktır. Round başlarında 5 saniye bekleme süresi vardır ve ekrana gelecek olan “FIGHT” yazısı çıkana kadar karşı tarafa damage vurulamamaktadır. VS alanına girmeden önce kabul edilen KC miktarı karakterlerinizden otomatik olarak düşecektir. VS bitiminde ise kazanan taraf yatırmış olduğu KC miktarının tam iki katını kazanacaktır! Knight AREA bu sistem için herhangi bir ücret talep etmemektedir ancak girilebilecek en düşük KC iddaası 1vs1 ve Party VS için 100 KC’dir ve üst iddaa sınırı bulunmamaktadır. Clan VS için en düşük KC iddaası 1.000 KC’dir.

 

1 vs1:

Bu mod sayesinde rakipleriniz ile bire bir karşılaşma yapabilirsiniz. Round süresi, Round sayısı, Harita ve KC miktarı tarafınızca belirlenecektir. Round süresini sınırsız olarak belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz özellikler ile teklifi karşı tarafa atabilirsiniz. Karşı taraf bunu Kabul eder ise VS başlayacaktır. Güncel round kazanma sayılarını yukarıda bulunan Score Board’dan görebilirsiniz. Score Board’da kullanıcı isminizin yanında NP sembölünüz gözükmektedir. Eğer NP sembolü yok ise clan sembolü oda yok ise ırkınızın (karus veya human) bayrağı gözükecektir. DC olan veya oyundan çıkan kullanıcı VS’yi kaybetmiş sayılacaktır. Eğer belirli bir Round süresi var ise ve Round süresi dolduğunda iki taraf da hala ölmedi ise % oranında HP miktarı fazla olan roundu kazanacaktır. Eğer % HP oranında eşitlık var ise iki tarafada 1  puan yazılacaktır. Eğer genel bir eşitlik durumu söz konusu ise yani örnek olarak 2 round seçildiğinde durum 1-1 ise ve final roundda da berabere kalınır ise VS berabere sonuçlanır ve yatırılan KC miktarının %50’si taraflara otomatik olarak iade edilecektir. Bu mod içerisinde kalkan takılması ve transformation scroll yasaklanmıştır. Sistem kalkan takmanızı ve transformation scroll basmanızı engelleyecektir ve ayrıca üzerinizde kalkan takılı ve transformation scroll basılı  durumda ise VS teklifini kabul edemezsiniz.

 

Party VS:

“Challenge” sisteminde bulunan bir diğer özellik ise Party VS’sidir. Bu sistem ile en az 2 kişi, en fazla 8 kişi ile Party VS yapabilirsiniz. Teklif attığınızda karşıdaki kişinin partysi ve sizin partynizde bulunan oyuncu sayısı birebir eşit olmak zorundadır. Örnek olarak 3 kişilik bir party ile 2 kişilik party arasında vs yapılamaz sistem bunu kabul etmeyecektir. Bu durumda Party VS’sinde, 2vs2, 3vs3, 4vs4, 5vs5, 6vs6, 7vs7 ve 8vs8 yapılabilir. Ancak birebir eşit sayı var ise sistem bunu kabul eder ve sizi otomatik olarak VS alanına ışınlar. Party VS sisteminde round yoktur. Tek round bulunmaktadır ancak kill count dediğimiz sistem mevcuttur. Yani iddaaya girerken kill count (öldürme sayısı) kaç belirlerseniz o sayıya ulaşan Party VS’yi kazanacaktır. Güncel öldürme sayılarını yukarıda bulunan Score Board’dan görebilirsiniz. Score Board’da kullanıcı isminizin yanında NP sembölünüz gözükmektedir. Eğer NP sembolü yok ise clan sembolü oda yok ise ırkınızın (karus veya human) bayrağı gözükecektir. Party VS içerisinde kalkan kullanımı serbesttir. KC miktarları party başkanlarından çekilir ve ödül yine party başkanlarına aktarılır. Durumdan habersiz VS alanına ışınlanmak istemiyorsanız; “Party Options” bölümünde bulunan “Decline Party VS” seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Clan VS:

“Challenge” sisteminde bulunan bir diğer özellik ise Clan VS’sidir. Bu sistem “Party VS” sistemi ile birebir benzer olup tek farkı KC miktarı Clan başkanından alınıp yine Clan başkanına teslim edilmektedir ve sadece bir haritada Clan VS yapabilirsiniz. Turnuvalarda kullanılan Clan karşılaşmaları ile aynı haritada yapılmaktadır. Aşağıda örnek video ve resimler yayınlanmıştır. Bu haritada minimum 2, maksimum 36 clan arkadaşınız ile beraber savaşabilirsiniz!

 

 

DİKKAT KONU GÜNCELLENECEKTİR. ÖN YAZIDIR.


logo.png

Knight Area GM Takımı

| Web: KnightArea.NET | Forum: KnightArea.ORG |

| Facebook | Instagram | Youtube |

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı